FRC0805J470 TS
MFR.Part #
FRC0805J470 TS
JLCPCB Part #
C2907331
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 47Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS