FRC0805J245TS
MFR.Part #
FRC0805J245TS
JLCPCB Part #
C2930255
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.4MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS