FRC0805F7R15TS
MFR.Part #
FRC0805F7R15TS
JLCPCB Part #
C5713317
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 7.15Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS