FRC0805F6191TS
MFR.Part #
FRC0805F6191TS
JLCPCB Part #
C2933480
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 6.19kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS