FRC0805F2612TS
MFR.Part #
FRC0805F2612TS
JLCPCB Part #
C2933386
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 26.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS