FRC0805F2321TS
MFR.Part #
FRC0805F2321TS
JLCPCB Part #
C2933374
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS