FRC0805F2320TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FRC0805F2320TS
JLCPCB Part #
C2933373
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 232Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS