FRC0805F1R00TS
MFR.Part #
FRC0805F1R00TS
JLCPCB Part #
C2907233
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS