FRC0603J430TS
MFR.Part #
FRC0603J430TS
JLCPCB Part #
C2930041
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43Ω 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS