FRC0603F6193TS
MFR.Part #
FRC0603F6193TS
JLCPCB Part #
C5713292
Description
-55℃~+155℃ 100mW 619kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS