FRC0603F5102TS
MFR.Part #
FRC0603F5102TS
JLCPCB Part #
C2907049
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS