FRC0603F4641TS
MFR.Part #
FRC0603F4641TS
JLCPCB Part #
C2999578
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.64kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS