FRC0603F3920TS
MFR.Part #
FRC0603F3920TS
JLCPCB Part #
C5126126
Description
-55℃~+155℃ 100mW 392Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS