FRC0603F1R30TS
MFR.Part #
FRC0603F1R30TS
JLCPCB Part #
C3013194
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS