FRC0603F1742TS
MFR.Part #
FRC0603F1742TS
JLCPCB Part #
C2930069
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.4kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS