FRC0603F1151TS
MFR.Part #
FRC0603F1151TS
JLCPCB Part #
C2998059
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS