FRC0402J240TS
MFR.Part #
FRC0402J240TS
JLCPCB Part #
C2929912
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS