FRC0402J115TS
MFR.Part #
FRC0402J115TS
JLCPCB Part #
C2929896
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS