FRC0402F7504TS
MFR.Part #
FRC0402F7504TS
JLCPCB Part #
C3013187
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 7.5MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS