FRC0402F7503TS
MFR.Part #
FRC0402F7503TS
JLCPCB Part #
C2909381
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 750kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS