FRC0402F6341TS
MFR.Part #
FRC0402F6341TS
JLCPCB Part #
C5713274
Description
-55℃~+155℃ 50V 6.34kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS