FRC0402F6203TS
MFR.Part #
FRC0402F6203TS
JLCPCB Part #
C2909373
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 620kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS