FRC0402F5103TS
MFR.Part #
FRC0402F5103TS
JLCPCB Part #
C2909365
Description
-55℃~+155℃ 50V 510kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS