FRC0402F4423TS
MFR.Part #
FRC0402F4423TS
JLCPCB Part #
C48533794
Description
-55℃~+155℃ 442kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS