FRC2512F4700TS
MFR.Part #
FRC2512F4700TS
JLCPCB Part #
C2934075
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 470Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS