FRC0402F3900TS
MFR.Part #
FRC0402F3900TS
JLCPCB Part #
C2909353
Description
-55℃~+155℃ 390Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS