FRC0402F1R69TS
MFR.Part #
FRC0402F1R69TS
JLCPCB Part #
C5159681
Description
-55℃~+155℃ 1.69Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS