FRC0201J302 TS
MFR.Part #
FRC0201J302 TS
JLCPCB Part #
C18164333
Description
-55℃~+125℃ 25V 3kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS