FPS1210J200 TS
Extended
Manufacturer
FOJAN
MFR.Part #
FPS1210J200 TS
JLCPCB Part #
C3013392
Package
1210
Description
20Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS