FG-PZ2.54-1-09P
MFR.Part #
FG-PZ2.54-1-09P
JLCPCB Part #
C25687201
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
1 1x9P 2.54mm 2.5mm 3A 3mm 6mm 9P Black Gold Pin Header Through Hole Plugin,P=2.54mm Pin Headers ROHS