FG-PZ2.54-1-04PW
MFR.Part #
FG-PZ2.54-1-04PW
JLCPCB Part #
C25687203
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
1 1x4P 2.54mm 2.5mm 4P 6mm Black Brass Gold Pin Header Right Angle Push-Pull,P=2.54mm Pin Headers ROHS