FG-PZ2.54-02-06P
MFR.Part #
FG-PZ2.54-02-06P
JLCPCB Part #
C25838652
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
12P 2 2.54mm 2.54mm 2.5mm 2x6P 3mm 6mm Black Gold Pin Header Through Hole Plugin,P=2.54mm Pin Headers ROHS