FG-PZ2.54-02-02P
Extended
Manufacturer
FG
MFR.Part #
FG-PZ2.54-02-02P
JLCPCB Part #
C25687207
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2 2.54mm 2.54mm 2.5mm 2x2P 3mm 4P 6mm Black Gold Pin Header Through Hole Plugin,P=2.54mm Pin Headers ROHS