FG-PM2.54-2-11PW-H8.5
Extended
Manufacturer
FG
MFR.Part #
FG-PM2.54-2-11PW-H8.5
JLCPCB Part #
C25687197
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
2 2.54mm 22P 2x11P 3A 8.5mm Brass Right Angle Square Hole Top Push-Pull,P=2.54mm Female Headers ROHS