FEXU0520S1R5MGS
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FEXU0520S1R5MGS
JLCPCB Part #
C49232855
Package
SMD,5.5x5mm
Description
1.5uH 12A 13A 13mΩ Molded Inductor ±20% SMD,5.5x5mm Power Inductors ROHS