LCM1513-102
Extended
Manufacturer
FANGCHENG
MFR.Part #
LCM1513-102
JLCPCB Part #
C28314490
Package
SMD-4P,15.5x13mm
Description
10A 10MΩ 1kΩ@100MHz 2 8.5mΩ 80V SMD-4P,15.5x13mm Common Mode Filters ROHS