FC-SLF1308-251-LF
MFR.Part #
FC-SLF1308-251-LF
JLCPCB Part #
C22461814
Package
DIP,17.5x12mm
Description
-40℃~+125℃ 100MΩ 15A 1kV 2 250uH@100KHz 7mΩ DIP,17.5x12mm Common Mode Filters ROHS