CRA034RF64R9P05
MFR.Part #
CRA034RF64R9P05
JLCPCB Part #
C429269
Description
100mW 4 64.9Ω 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS