CRA034RF22R0P05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CRA034RF22R0P05Z
JLCPCB Part #
C149866
Package
0603x4
Description
100mW 22Ω 4 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS