CR1210F402RP05Z
MFR.Part #
CR1210F402RP05Z
JLCPCB Part #
C174468
Description
-55℃~+155℃ 200V 402Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS