CR1206JR056P05R
MFR.Part #
CR1206JR056P05R
JLCPCB Part #
C429693
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 56mΩ Thick Film Resistor ±1800ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS