CR0805F0R00P05Z
MFR.Part #
CR0805F0R00P05Z
JLCPCB Part #
C245219
Description
-55℃~+155℃ 0Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS