CR0402F100RQ10
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR0402F100RQ10
JLCPCB Part #
C429511
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 50V 63mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS