SMAJ28CA
Extended
Manufacturer
ElecSuper
MFR.Part #
SMAJ28CA
JLCPCB Part #
C5249595
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-65℃~+150℃ 1 1uA 28V 31.1V 400W 45.4V 8.8A Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS