SMAJ13CA
Extended
Manufacturer
ElecSuper
MFR.Part #
SMAJ13CA
JLCPCB Part #
C5333997
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-65℃~+150℃ 1 13V 14.4V 18.6A 1uA 21.5V 400W Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS