MMBZ15VALT1G-ES
Extended
Manufacturer
ElecSuper
MFR.Part #
MMBZ15VALT1G-ES
JLCPCB Part #
C19170876
Description
100pF 12V 13.5V 15A 1uA 2 28V 500W IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS