SCM-1511L2.5-8N0.8R
Extended
Manufacturer
East Electronics
MFR.Part #
SCM-1511L2.5-8N0.8R
Description
11mm 15mm 2.5mm 550Hz 550Hz~20kHz 800mW 8Ω - Speakers ROHS