YS-U5S12W 190153
Extended
Manufacturer
ESHION
MFR.Part #
YS-U5S12W 190153
Description
-15℃+45℃,20%-90% -20℃-+85℃,10%-95% 100-264V AC 12V、12V 29.3×19.75×17.5mm 4.8W 400mA <0.2A - Switching power supply