YS-U12S12H 190649
Extended
Manufacturer
ESHION
MFR.Part #
YS-U12S12H 190649
Description
0-1000mA 1000mA 12V、12V、12V、12V、12V、12V 66.7*30.5*19mm <0.2A (Average Current 0.03~0.1A) ~15℃~+50℃ ~20℃~+85℃ - Switching power supply