YS-10D12E 191107
Extended
Manufacturer
ESHION
MFR.Part #
YS-10D12E 191107
Description
0-900mA 12V 20MA 48.7*30.5*16mm 800mA <0.2A (Average Current 0.03~0.1A) ~15℃~+50℃ ~20℃~+85℃ - Switching power supply